Pakistan Christian TV

Breaking news and world news from Pakisthan Christian TV on Business, Sports, Culture. Video news. News from the US, Europe, Asia Pacific, Africa, Middle East, America.

Cryptocurrency Ethereum soared to a record high.  It also rose to the squid thanks to the Game of Squid series |  Aeroslas

Cryptocurrency Ethereum soared to a record high. It also rose to the squid thanks to the Game of Squid series | Aeroslas

After bitcoin, the second largest cryptocurrency, Ethereum, rose above $4,400 on Friday (over 96,800 kroner), breaking the previous record of $4,380 on May 12. The technical update of the Ethereum network contributed to this. Within a few days, the cryptocurrency Squid, which is benefiting from the popularity of the South Korean series Game of Squid, produced by American Internet TV Netflix, has boosted by 2,300 percent.London

Post on Facebook


Share on Twitter

Post on LinkedIn

printing press


copy the urlShort title
NearCryptocurrency ethereum broke the record in mid-May Photo: Jakub Porzycki | Source: Reuters

Ethereum is up 60 percent since its September low. At around 10.10 CET, the specialized server CoinDesk was trading for $4,303, gaining 6.9 percent over the past 24 hours. It rose to $4,402 in that period.


Cena bitcoinu je nejvyšší od poloviny května. Po návratu k růstu překonal hranici 55 tisíc dolarů


Číst článek

Šéf výzkumu investiční společnosti Pepperstone v Melbourne Chris Weston má za to, že během obchodování v Evropě a v Americe by mohlo ethereum ještě posílit. Konstatoval dále, že investory k nákupu často přivedou právě technologické aktualizace.

Squid patří do kategorie kryptoměn, které si lidé kupují, aby mohli hrát online hry. Hraním si mohou vydělat další mince. Ty lze v reálném světě převádět na peníze nebo na jiné kryptoměny. Squid se v úterý obchodoval za jeden cent, zatímco dnes vystoupal na 2,34 dolaru.

Seriál Hra na oliheň, v němž skupina lidí s finančními problémy hraje o přežití dětské hry, se stal světovým hitem. Online hra inspirovaná seriálem má odstartovat v listopadu.

Roste i bitcoin

Minulý týden dosáhl rekordní výše bitcoin, přiblížil se hranici 67 000 dolarů. Minulé úterý se ve Spojených státech začalo obchodovat s prvním fondem ETF, který se zaměřuje na futures na bitcoiny. Investoři očekávají, že cena této kryptoměny se bude nadále zvyšovat a že bitcoin se dočká obecného přijetí. Dnes kolem 10.15 SELČ se na kryptoburze CoinDesk obchodoval za 60 925 dolarů, za uplynulých 24 hodin vzrostl o 2,7 procenta.

Prudký růst zakouší nová kryptoměna šiba-inu, která si tento týden připsala 160 procent. Je osmou největší kryptoměnou světa. Podle DPA reaguje na internetovou petici, v níž především mladí investoři vyzývají americkou obchodní platformu Robinhood, aby začala šiba-inu nabízet. K popularitě kryptoměn šiba-inu a dogecoin přispívá mimo jiné šéf automobilky Tesla Elon Musk, který se ke kryptoměnám často vyjadřuje na twitteru.

ČTK

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
ZavřítSee also  Belgium: measures reflecting current developments in COVID-19, measures in place in BE until 30.9.2021 and from 1.10.2021